..::Ünlüler Fan::..

Türkiyenin en iyi ünlüler fanı...
 
AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Tsukamoto Takashi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
..::XENA::..
Admin
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 103
Kayıt tarihi : 17/08/09
Yaş : 28
Nerden : istanbul

MesajKonu: Tsukamoto Takashi   Perş. Ağus. 20, 2009 5:20 pm

Tsukamoto Takashi


Name (romaji): Tsukamoto Takashi
Nickname: TakaC
Profession: Actor, model and singer
Birthdate: 1982-Oct-27
Birthplace: Hachioji, Tokyo, Japan
Height: 175cm
Weight: 54kg
Star sign: Scorpio
Blood type: A
Family: Younger brother (Kazuya, 11 years his junior), wife and daughter (born 2007-Sep-18)

TV Shows
Shoni Kyumei as Kariya Shunsuke (TV Asahi, 2008)
6-jikan Ato ni Kimi ga Shinu as Yamaha Keishi (WOWOW, 2008)
Kansahojin as Miyazaki Kenji (NHK, 2008)
Mirai Koshi Meguru as Akira (TV Asahi, 2008, ep4)
Miracle Voice as Toriyama Takashi (TBS, 2008)
Koi no Kara Sawagi Drama Special Love Stories IV (NTV, 2007)
Hatachi no Koibito as Kawamura Yukio (TBS, 2007)
Ganges Gawa de Butterfly as Shingo (TV Asahi, 2007)
Kikujiro to Saki 3 as Kitano Takeshi (TV Asahi, 2007)
Tokkyu Tanaka San Go as Hanagata Kei (TBS, 2007)
Teppan Shoujo Akane!! as Ichijo Shinta (TBS, 2006)
Kekkon Dekinai Otoko as Murakami Eiji (Fuji TV, 2006)
Meitantei Akafuji Takashi (NHK, 2005)
Kikujiro to Saki 2 as Kitano Takeshi (TV Asahi, 2005)
Tiger & Dragon as Nakatani Ginjiro (TBS, 2005)
Hontou ni Atta Kowai Hanashi as Tsuneichi Yuya (Fuji TV, 2004)
Fuufu as Yamaguchi Ren (TBS, 2004)
Wakaba as Tani Jyunichi (NHK, 2004)
Ichiban Taisetsu na Date as Oota Kenji (TBS, 2004, ep1,3,4)
Division 1 Runner's High as Komine Ryugo (Fuji TV, 2004)
Fire Boys as Amakazu Shiro (Fuji TV, 2004)
Chotto Matte Kami-sama (NTV, 2004)
Manhattan Love Story as Gunma Shinobu (TBS, 2003)
Stand Up!! as Kume Naoya (TBS, 2003)
Shin Yonigeya Honpo (NTV, 2003, ep9)
Densetsu no Madam (NTV, 2003)
Ikebukuro West Gate Park Special (TBS, 2003, cameo)
Otousan as Hide-chan (TBS, 2002)
Tokyo Niwatsuki Ikkodate (NTV, 2002)
Koi Seyo Otome (NHK, 2002)
Gokusen as Kurosaki (NTV, 2002, ep9)
Kisarazu Cat's Eye as "ANI"/Sasaki Kizashi (TBS, 2002)
Kizudarake no Love Song (Fuji TV, 2001)
Fighting Girl (TBS, 2001, ep1)
Cherry (NTV, 2001)
Onmyouji (NHK, 2001)
Rookie (Fuji TV, 2001, ep6)
Jidan Kosho Jinnai Tamako Ura File (TBS, 2001, SP1)
Tengoku ni Ichiban Chikai Otoko (TBS, 2001, ep1)
Kasouken no Onna 2 (TV Asahi, 2000, guest)
Summer Snow as a gang member (TBS, 2000, eps2,3,6,&7)
Cinderella wa Nemuranai (NTV, 2000)
Psychometrer Eiji 2 (NTV, 1999)
A Season of Sentiment (センチメントの季節) (WOWOW, 1999)
Futago Tantei (NTV, 1999)
Change (TV Asahi, 1998)
Shounen Suspense "Scary E-mail" (TV Asahi, 1998)
Kurenai (NTV, 1998)
Osorubeshi! Otonashi Karensan (TV Asahi, 1998, guest)
Shokuinshitsu (TBS, 1997)

Movies
Ikigami (2008)
Yesterdays (2008)
Kagehinata ni Saku ( (2008)
Fugaku Hyakkei (2006)
Smile Seiya no Kiseki (2007, cameo)
Sono Toki wa Kare ni Yoroshiku / That Time I Said Hi to My Boyfriend (2007)
Enma (2007)
The Longest Night In Shanghai (2007)
Kisarazu Cat's Eye: World Series as "ANI"/Sasaki Kizashi (2006)
Nada Sou Sou (2006)
Fugaku Hyakkei ( (2006)
Taiyou no Uta as Fujishiro Kouji (2006)
TAKI 183 (2006)
Shinku (2005)
戀 愛 地 圖 About Love Shanghai Story & cameo in Tokyo Story (2005)
Koibumi Hiyori ~ Ikarusu no Koibitotachi as Sasaki Kenji (2004)
Kaminari Hashiru Natsu (2003)
Kisarazu Cat's Eye: Nihon Series as "ANI"/Sasaki Kizashi (2003)
Kuzenni mo Saiyakuna Shounen (2003)
Robot Contest (2003)
Rockers (2003)
Princess Blade (2003)
Aoi Haru (2002)
Godzilla, Mothra and King Ghidorah: Giant Monsters All-Out Attack (2001)
Hikari (2001)

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://unluler.allgoo.us
 
Tsukamoto Takashi
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
..::Ünlüler Fan::.. :: Ünlüler :: Erkek Oyuncular :: Asia Erkek Oyuncular-
Buraya geçin: